Let's Talk Services

Apostle helpt bedrijven met Social Recruitment, Social Binding en Social Marketing & Sales, en dat doen we met de volgende diensten:

Interesse?
Vraag offerte aan

Het uitvoerende team

Koen Jordaans

Founder / CEO

koen@apostle.nl

Ramon Kleiss

Co-Founder / CTO

ramon.kleiss@apostle.nl

Lars Hunze

Developer

lars.hunze@apostle.nl

Guus van de Mond

Partner

guus.van.de.mond@apostle.nl

Daniëlle Braamhaar

Community Manager

danielle.braamhaar@apostle.nl

Marijn van Puijenbroek

Business Developer

marijn.van.puijenbroek@apostle.nl

Kevin Strik

Project & Account Manager

kevin.strik@apostle.nl

Joline van Duin

Research & Social Marketeer

joline.van.duin@apostle.nl

Joni de Groot

Designer

joni.de.groot@apostle.nl

Tuti Lewerissa

Social Shift Community Manager

tuti.lewerissa@apostle.nl

Ted van Hooff

PR & tekstschrijver

ted.vanhooff@apostle.nl

Robert Keder

Redacteur visuele content

robert@bluegives.nl

Eva den Otter

Administratie

eva.den.otter@apostle.nl

Dominique Berende

Redacteur

Eloy Bloemers

Redacteur

Eva Thielen

Redacteur

Yorick van der Steen

Redacteur

Evy Hendriks

Redacteur

Fannie van Holsteijn

Redacteur

Carien Waaijer

Redacteur

Floor-Anne Wouters

Redacteur

Frans-Christiaan Obers

Redacteur

Frida Jonker

Redacteur

Hannah Dammann

Redacteur

Laura Schwarte

Redacteur

Marjolein Ingebleek

Redacteur

Martin Mous

Redacteur

Miriam Groot

Redacteur

Ruben Verzijl

Redacteur

Ruth Mollema

Redacteur

Sanne Rikmanspoel

Redacteur

Shadan Ahmadi

Redacteur

Tijmen van der Baan

Redacteur

Veerle van Doorn

Redacteur

Willem van der Velden

Redacteur