Ons team.

Dus ook jullie team.

Met onze ambitieuze medewerkers werken wij dagelijks met veel enthousiasme voor onze klanten om de beste resultaten te behalen. Wij staan altijd voor onze klanten klaar om samenwerking zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Vragen? Let’s talk social

Koen Jordaans

Founder
koen@apostle.nl

Guus van de Mond

Partner
guus.van.de.mond@apostle.nl

Ramon Kleiss

Co-Founder / CTO
ramon.kleiss@apostle.nl

Lars Hunze

Developer
lars.hunze@apostle.nl

Marijn van Puijenbroek

Business developer
marijn.van.puijenbroek@apostle.nl

Kevin Strik

Project & account manager
kevin.strik@apostle.nl

Eva den Otter

Administratie
eva.den.otter@apostle.nl

Joline van Duin

Research & social marketeer
joline.van.duin@apostle.nl

Joni de Groot

Designer
joni.de.groot@apostle.nl

Stefan Kapteijns

Social media redacteur
stefan.kapteijns@apostle.nl

Maureen Rovers

Social media redacteur
maureen.rovers@apostle.nl

Rob Aarts

Campagne medewerker
rob.aarts@apostle.nl

Maartje Kant

Social media redacteur
maartje.kant@apostle.nl

Demi Tans

Stagiaire marketing
demi.tans@apostle.nl

Wat bieden we aan?
Onze ervaring

Cases

Blog

Social wall

Hoe doen wij dat?
Onze duurzame aanpak

Social shift

Social media services

Wie zijn wij?
Onze social media kanalen

Neem contact met ons op!
Apostle HQ

Raadhuislaan 2A
5341 GM Oss
info@apostle.nl
085-8769435

Bekijk hier ons privacybeleid.

© 2018 Apostle B.V. KvK-nummer: 57449104 Btw-nummer: NL852584362B01